Momenteel is dresypriznivci bezig met de reis dresypriznivci. Lees hieronder meer!

Blijf op de hoogte van de reisblog van dresypriznivci door automatisch nieuwe updates per e-mail te ontvangen. Vul hieronder jouw e-mailadres in; we verkopen of misbruiken nooit jouw e-mailadres.

Vul jouw e-mailadres in om op de hoogte te blijven

Manchester United 2-3 Lipsko Red Bull

Bericht - 09 december 2020 om 12:16 uur

Skupinová fáze Ligy mistr? UEFA 2020-21 hrála záv?re?né kolo skupiny H. Manchester United hrál na stadionu Red Bull proti lipskému Red Bullu. Lipsko Red Bull 3: 2 Manchester United, Lipsko Red Bull skóroval 3: 0 Angelinho, Hajdala a Kluivert, Manchester United skóroval B-Fernandez a Pogba. Ve druhé minut? prvního polo?asu Sabitzer ud?lal 45-stup?ový k?íž zprava a nebránený Angelinho se volejbal levou nohou ze 14 yard?. Mí? p?ilet?l do pravého dolního rohu a do vedení se dostal lipský Red Bull. jeden cent. V 8. minut? B-Fernandez p?ihrál mí?, Greenwood vzal mí? nízkou levou nohou ze 16 metr? a Gulacic mí? vyhodil. (...)

Lees verder

0 reactiesPlaats een reactie

RCD Espanyol 2-0 Gijon do?asn? na vrchol

Bericht - 08 december 2020 om 12:44 uur

Sout?ž zahájilo 17. kolo La Ligy. ?ínský hrá? Wu Lei prolomil patovou situaci, než odešel z lavi?ky, a pomohl spoluhrá?i Daddellovi ve stopkové dob? vst?elit branku. Nakonec Špan?l porazil Sporting Gijon 2: 0. Po zahájení prvního polo?asu využil Špan?l domácího soudu k p?evzetí iniciativy, ale ofenzívy De Thomase, Melameda a dalších nedokázaly skórovat. Soupe?i Sporting Gijon byli kdysi potla?eni, ale skóre na h?išti bylo stále nezm?n?no. Na konci polo?asu oba týmy remizovaly bezgólovou remízu 0: 0. Ve druhé polovin? hry došlo mezi ob?ma týmy k ur?ité zm?n?. Špan?l stále používal dlouhé st?ely k potla?ení svých protivník?. V 65. minut? dostali nejbližší (...)