Avatar vicky LEE

vicky LEE

Liverpool 4: 0 Wolves

Geplaatst op 07 december 2020 om 12:12 uur

11. kolo sezóny Premier League 2020–2021 pokra?uje a na stadionu Anfield Stadium nastoupí obhájce titulu Liverpool proti Wolves. V první polovin? hry si Cody vlk? vyslal vlastní asistenci a Salah usp?l jedním úderem. Ve druhé polovin? hry skórovali postupn? Liverpool Wijnaldum a Matip. Mane zp?sobil Semed?v vlastní gól v 78. minut?. Na konci hry porazil Liverpool Wolves o skóre 4: 0. V prvním polo?ase, ve 3. minut?, nejprve Liverpool vytáhl Neto a byl varován žlutou kartou. Neves zahrával volný kop z levé strany pokutového území a ud?lal trochu vyšší pravou nohu. Ve 12. minut? Mane a Firmino dokon?ili nádherný výkop zdi v p?ední ?ásti h?išt?. Poté, co dostal mí? zleva, Robertson vymetl branku. Mane zabouchl hlavou a mí? p?ešel p?es b?evno. Ve 20. minut? se Traore rychle zmocnil mí?e zprava a po p?ihrávce Fabinha vešel do pokutového území a st?ílel p?ímo z malého úhlu. Ve 24. minut? si ješt? vzal mí? Henderson z týmu Liverpoolu. Ud?lal dlouhý pas poblíž st?edové ?áry stadionu. Protože Cody ud?lal chybu v pokutovém území a zastavil mí? p?ímo Salahovi z týmu Liverpoolu. Salah v Fotbalové Komplety ?. 11 vzal mí? a využil p?íležitosti k p?ímému kopnutí do mí?e a mí? šel do sít?. 1: 0, Liverpool prolomil zablokování na h?išti. Ve 43. minut? po vylou?ení pravého taktického rohového kopu Vlk? do pokutového území byl Liverpool v pokutovém území v nepo?ádku. Zdálo se, že Maneho ostnatý výboj zp?sobil Codyho. Rozhod?í nejprve ukázal na pokutové místo a poté sledoval VAR. Po p?ehrání videa se potvrdí, že k žádnému trestu nedošlo a hra pokra?uje. Pouze do konce polo?asu Wolves nedali gól a Liverpool se do?asn? ujal vedení se skóre 1-0. Na za?átku druhé poloviny se boje mezi ob?ma týmy zintenzivnily. V 46. minut? našel Henderson dlouhým pasem Maneho. Ten zastavil mí? a p?ímo kopl branku, ale fotbal byl snadno zachycen branká?em soupe?e p?ed brankou. V 58. minut? hrá? Liverpool Henderson p?ihrával dlouho do st?edu pole. Po obdržení mí?e spoluhrá? Wijnaldum mí? kopl p?ímo. Mí? zasáhl sí?. 2: 0, Liverpool rozší?il své vedení. V 67. minut? Liverpool provedl taktický rohový kop z pravé strany, Salah p?ihrál mí? do pokutového území a poté p?ed bránu p?ijal mí? spoluhrá? Matip v Fotbalový Dres Liverpool a mí?il do brány. Mí? reagoval na branku. 3: 0, Liverpool dal další gól a pokra?oval v rozši?ování skóre, aby byl Liverpool stále uvoln?n?jší, ale stále neuvolnil svoji bd?lost. Obrana vlk? byla ješt? chaoti?t?jší poté, co soupe? vst?elil t?i góly. V 70. minut? po obdržení mí?e v pokutovém území hlavi?koval Wolves ‘Dendonker. Fotbal byl zabaven Kelleherem. Po 1 minut? Salah z týmu Liverpool prorazil poté, co vzal mí? v pokutovém území soupe?e, a spadl na zem poblíž základní ?áry. Rozhod?í k tomu nic ne?ekl. V 74. minut? po obdržení mí?e z p?ední strany pokutového území provedl Arnold mírnou úpravu a p?ímo kopal branku. Fotbal byl zabaven Patriciem. V 78. minut? vzal Arnold z Liverpoolu mí? zprava a p?ihrál úhlop?í?n? do pokutového území, ale Salah nedokázal mí? z p?edního bodu p?ijmout. Místo toho Mane vyst?elil ze zadního bodu a zasáhl soupe?e Semeda, aby lomil branku, 4: 0, Liverpool uzav?el vít?zství. Pak ob? strany nem?ly žádné úsp?chy a hra skon?ila. Liverpool doma porazil vlky 4: 0.