Momenteel is dresypriznivci bezig met de reis dresypriznivci. Lees hieronder meer!

Blijf op de hoogte van de reisblog van dresypriznivci door automatisch nieuwe updates per e-mail te ontvangen. Vul hieronder jouw e-mailadres in; we verkopen of misbruiken nooit jouw e-mailadres.

Je skv?lé, že hrá? m?že mít více pozic, ale ne všichni hrá?i jsou vhodní pro jiné pozice. Je to jako Mason Mount, nový milá?ek Chelsea v posledních letech, o kterém se dá ?íci, že je záložníkem i záložníkem. Role, ale v po sob? jdoucích hrách m?žete vid?t, že není pln? kvalifikován pro roli k?ídla, ale m?že hrát pozici st?edního pole naplno. Vzhledem k tomu, že Lampard oficiáln? trénoval Chelsea jako hlavní trenér, stal se Mount d?ležitým ?lenem týmu. Vložil do týmu mladistvou vitalitu, p?inesl asisten?ní prvky, které v minulosti chyb?ly, a dosáhl dobrých výsledk?. Jeho pr?b?žné pokrytí je pom?rn? velké. Jeho výkon na h?išti je neuv??itelný a vždy p?inese lidem neo?ekávané výsledky. Vidíme, že se nebude snažit b?žet, dokud (...)

Lees verder

0 reactiesPlaats een reactie

Itálie porazila ?esko 4: 0

Bericht - 07 juni 2021 om 17:46 uur

Itálie a ?eská republika proti sob? stojí v mezinárodním p?átelském fotbalovém zápase. V první polovin? vst?elili Immobile a Varela každý gól. Ve druhé polovin? skórovali Insigne a Berardi, aby skóre rozší?ili. Nakonec Itálie porazila ?esko 4: 0. Itálie dokázala b?hem hry velmi dob?e ovládat rytmus hry. Každý hrá? vynaložil veškeré úsilí a nakonec se mu poda?ilo p?isp?t ?ty?ju?ovým generálem na soupe?e. Itálie vyhrála 8 po sob? jdoucích vít?zství, dala 25 gól? a v 26 po sob? jdoucích hrách je neporažená. V prvním polo?ase si Insigne vybrala p?ihrávku ze šestnáctky ve st?edu a Brabec nedokázal mí? hlavi?kou odvrátit. Immobile vzal mí? z levé strany pokutového území a skóroval volejem. Itálie vedla 1-0. P?ed koncem prvního polo?asu Barrera (...)

Lees verder

Špan?lsko Mistrovství Evropy mládeže 2-1 do semifinále

Bericht - 02 juni 2021 om 22:03 uur

Ve ?tvrtfinále mistrovství Evropy mládeže hrálo Špan?lsko proti Chorvatsku. S ortézou od náhradního Puada zvít?zilo Špan?lsko 2: 1 v prodloužení a postoupilo do semifinále. V semifinále narazí Špan?lsko na Portugalsko.V 58. minut? vyst?ídalo Puado Špan?lsko. Náhradní hrá? v Fotbalové Komplety ?. 9 si na h?išti vedl dob?e. O osm minut pozd?ji náš úto?ník Puado otev?el skóre pro Matador Corps. Blair Hill centroval z levé strany, Puado lehce vyrazil branku dop?edu. V 93. minut? ud?lal špan?lský obránce Guillamon velkou chybu. Giliamon zbyte?n? v pokutovém území zezadu jemn? postr?il Biqueu a rozhod?í okamžit? odpískal pokutový kop. Ivanusage energicky narazil (...)

Lees verder

Atletico získalo titul La Ligy

Bericht - 24 mei 2021 om 04:10 uur

La Liga zahájila záv?re?né kolo sezóny. Atletico Madrid hrálo venku proti Valladolidu v 38. kole finále. V první polovin? otev?el Plano skóre pro Valladolid. Ve druhé polovin? Correa vyrovnala skóre. Suarez vst?elil vít?zný gól. Atletico nakonec zvrátilo Valladolid 2: 1 a porazilo Real Madrid, aby zvít?zilo v roce 2020. 21. sezóna šampióna La Ligy, Simeone také vedl sv?j tým k prvnímu vít?zství v lize poprvé za 7 let. Pod vedením Simeone získal Atletico trofeje na významných událostech. Stal se také nejúsp?šn?jším trenérem fotbalu. Díky jeho obranným protiútok?m a p?ímé h?e se Atletico nebojí žádných protivník?. V této sezon? Atletico Madrid také nakonec zvít?zilo v Barcelon? a Real Madrid, aby zvít?zilo v šampionátu La Liga. V první polovin? (...)

Lees verder

Vít?zství AC Milán nad Turínem 7: 0 stoupá na t?etí místo

Bericht - 14 mei 2021 om 14:36 uur

V 36. kole Serie A v sezón? 2020-2021 za?ala fokusová bitva. Ob?i Serie A AC Milán hráli venku proti Turín?. V první polovin? hry si speciální olympiáda p?ipsala dlouhý výst?el, Castillejo bod a Casey bod. Ve druhé polovin? hry vst?elily speciální olympijské hry a Dias každý gól a Rebic dokon?il hattrick. Na konci hry porazil Milan Turín 7: 0.V první polovin?, v 6. minut?, po ukradnutí mí?e v horní ?ásti oblouku vnikl milánský Charhanoglu do pokutového území a po konfrontaci s defenzivním hrá?em spadl na zem. Rozhod?í neud?lil pokutový kop. Ve 12. minut? dostalo Torino protiútok. Zaza volejoval levou (...)