Avatar vicky LEE

vicky LEE

Barcelona porazila Real Sociedad 6: 1

Bericht - 23 maart 2021 om 04:58 uur

28. kolo La Ligy v sezón? 20/21 pokra?uje. Na stadionu Anoeta porazila Barcelona Real Sociedad 6: 1. Messi zaznamenal 2 st?ely a 1 p?ihrávku, Deste skóroval dvakrát, Griezmann a Dembele vst?elili gól a Real Sociedad vst?elil gól Barrenechea.V první polovin?, ve 24. minut?, Isaacova p?ední ?ást h?išt? ukradla De Jonga a siln? zatla?ila p?ed pokutové území a Ter Stegen blokuje mí?. V 36. minut? centroval Durst zprava, Remiro se vrhl a fotbal zasáhl b?evno. V 37. minut? Messi provedl p?ímou p?ihrávku ze st?edu, Alba centroval zleva, Dembeleho tlak ze st?edu omezeného prostoru byl zachrán?n a Griezmann provedl dopl?kovou st?elu. (...)

Lees verder

0 reactiesPlaats een reactie

10?lenný Bayern porazil Stuttgart 4: 0

Bericht - 22 maart 2021 om 10:14 uur

26. kolo Bundesligy v sezón? 2020-2021 bude pokra?ovat. V Allianz arén? v Mnichov? bude lídr Bayern Mnichov hrát doma proti Stuttgartu, který je na 8. míst?. V prvním polo?ase nastoupil hattrick Lewandowski a Gnabry také vst?elil branku, Bayern do?asn? vedl 4: 0. Ve druhé polovin? žádný tým nedosáhl žádných úsp?ch?. Nakonec Bayern doma porazil Stuttgart 4: 0.Po zahájení, ve 12. minut?, Davis v obran? p?ímo šlápl Endovi na kotník. Rozhod?í nejprve ud?lil žlutou kartu a poté po p?ehrání VAR rozhod?í zm?nil ?ervenou kartu a poslal p?ímo Davise. Bayern upadl do hry mén?. Mnoho nep?íznivých situací. Ve 14. minut? Stuttgartský (...)

Lees verder

Manchester United 1-0 Milán

Bericht - 20 maart 2021 om 08:00 uur

Druhé kolo bylo zam??eno na vy?azovací kolo Evropské ligy UEFA 2020/21 1/8, kde AC Milán ?elil doma Manchesteru United. AC Milán prohrál 0: 1 a tradici nahradil Pogba.V první polovin?, ve 12. minut?, p?ihrál Luke Shaw mí? a B-Fernandez vyst?elil vysoko p?ed pokutové území. V 25. minut? Greenwood p?ihrál mí?i a Fredovu dlouhou ránu zachránil Donnarumma. V 41. minut? Casey p?ihrál mí?, Sallemax vyst?elil z velké vzdálenosti a Dean Henderson zachránil základní ?áru. V 45. minut? Milan zaúto?il, Sallemax centroval zprava, Kronic vyst?elil z 12 metr? a minul. Ob? strany v první polovin? v?novaly v?tší pozornost obran? a nepodnikly (...)

Lees verder

Chelsea 2: 0 Atletico

Bericht - 19 maart 2021 om 08:16 uur

Chelsea hrála proti Atleticu Madrid ve druhém kole finále Ligy mistr? 1/8. V první polovin? otev?el Ziyech skóre Chelsea. Ve druhé polovin? Savage narazil loktem. Emerson sestoupil z lavi?ky a v mezi?ase skóroval, aby uzav?el vít?zství. Nakonec Chelsea porazila Atletico Madrid 2: 0.V první minut? prvního polo?asu Trippier šikmo minul pokutové území. Obranný hrá? nedokázal vy?istit pokutové území a útok Llorente byl zablokován. Ve 4. minut? Carrasco skóroval patou a Lodi volejem zasáhl mí? a byl zabaven Mendy. V 18. minut? James p?ihrál zprava, Werner zastavil mí?, oto?il se k útoku a byl zblokován od základní ?áry. V 25. (...)