Avatar vicky LEE

vicky LEE

Manchester United 2-3 Lipsko Red Bull

Geplaatst op 09 december 2020 om 12:16 uur

Skupinová fáze Ligy mistr? UEFA 2020-21 hrála záv?re?né kolo skupiny H. Manchester United hrál na stadionu Red Bull proti lipskému Red Bullu. Lipsko Red Bull 3: 2 Manchester United, Lipsko Red Bull skóroval 3: 0 Angelinho, Hajdala a Kluivert, Manchester United skóroval B-Fernandez a Pogba. Ve druhé minut? prvního polo?asu Sabitzer ud?lal 45-stup?ový k?íž zprava a nebránený Angelinho se volejbal levou nohou ze 14 yard?. Mí? p?ilet?l do pravého dolního rohu a do vedení se dostal lipský Red Bull. jeden cent. V 8. minut? B-Fernandez p?ihrál mí?, Greenwood vzal mí? nízkou levou nohou ze 16 metr? a Gulacic mí? vyhodil. Ve 13. minut? Angelinho, další hrá? lipského Red Bullu, dribloval s mí?em doleva a Hajdala, který m?l na sob? Fotbalové Komplety ?íslo 8, využil nezachrán?nou mezeru doprava na 8 yard?. Volejbal okamžit? rozbil branku a Manchester United op?t klesl na 0: 2. Ve 30. minut? provedl Enkunku z Lipska Red Bull levý rohový kop a jel p?ímo ven. Poté Sabitzer umístil mí? do pokutového území. Konatova hlavi?ka ze 6 yard? se odrazila zp?t na pravý sloupek. Orban si p?ipsal dopl?kovou st?elu. VAR však potvrdila, že Orban byl v ofsajdu a byl považován za neplatný. V 37. minut? Tress p?ihrál zleva. Orban sklouzl a zasáhl mí? a nevyhodil ho, když ud?lal volný prostor. Greenwoodova levá st?ela ze 7 yard? byla blokována. VAR v??í, že Orbanova házená byla b?hem odklizení uklouznuta a kopána a nebyl ud?len žádný trest. Na konci prvního polo?asu Manchester United táhl 0: 2. Po za?átku druhého polo?asu, i když Manchester United zahájil prudký útok a zdálo se, že má výhodu držení, nevytvo?il si v prvních 15 minutách druhého polo?asu žádné p?íležitosti. V 68. minut? dostal Manchester United p?ímý volný kop z 22 metr? na levé stran? a B-Fernandez provedl trestné st?ílení a trefil b?evno. V 69. minut? Angelinho z lipského Red Bulls centroval z levé strany, mí? zasáhl Nkunku a odrazil a Kluivert, který p?išel na lavi?ku, vyst?elil De Gea ze st?ední cesty na 6 yard?. Skóre, Manchester United zaostal za 0-3. V 74. minut? B-Fernandezovu st?elu p?ed pokutové území zachránil Gulasic. V 75. minut? vyst?elil Kluivert. V 79. minut? Greenwood prorazil do pokutového území a byl sražen Conatem. Rozhod?í provedl pokutový kop. B-Fernandez v Fotbalový Dres Manchester United provedl volný hod a Manchester United zaostal za 1: 3. V 82. minut? to byl ješt? B-Fernandez, který po?ídil levý rohový kop a Pogba ze 6 metr? hlavi?koval. Mí? zasáhl Maguireho a Conata a odrazil se do sít?. Manchester United zaostal za 2: 3. V 94. minut? Pogba p?ihrál zprava, center Mujalai si poradil s zákrokem a Gulasic zachránil. Nakonec Red Bull Leipzig vyhrál 3: 2.