Avatar nogo met

nogo met

Diego Costa je rano raskinuo ugovor s Atletico Madridom

Bericht - 30 december 2020 om 09:44 uur

Ugovor bivšeg napada?a Španjolske i Chelseaja Diega Coste s Atleticom iz Madrida raskinut je u utorak, šest mjeseci prije nego što je trebao biti završen. "Atletico de Madrid i Diego Costa postigli su sporazum o raskidu ugovora napada?a koji je trebao završiti u lipnju 30. 2021. "

To zna?i da ?e se Costa mo?i pridružiti novom klubu na besplatnom transferu, a tako?er ?e ukloniti i svoj broj 19 nogometni dresovi, dok ?e Atletico zna?ajno smanjiti svoje pla?e, omogu?avaju?i im da poja?aju mom?ad tijekom razdoblja u sije?nju.
  Iako "osobni razlozi" za Costain izlazak nisu objavljeni, vjeruje se da želi redovno vrijeme igranja. Ovaj 32-godišnjak koji se i u posljednjih (...)

Lees verder

0 reactiesPlaats een reactie

Zlatan Ibrahimovi? izjavio je da je Djed Mraz

Bericht - 28 december 2020 om 11:00 uur

AC Milan u?i ?e u prijelazni rok u potrazi za napada?em, posebno napada?em koji može pokriti Zlatana Ibrahimovi?a u slu?aju ozljede ili bilo kojeg drugog izostanka. Izvještavaju da je Memphis Depay opcija, ali samo ako se proda po sniženoj cijeni s obzirom na to da mu ugovor istje?e na ljeto i ne želi obnoviti ugovor s Lyonom

Otvoreni sije?anjski transfer bit ?e otvoren za manje od tjedan dana. Lyon je trenutno na vrhu tablice u Ligue 1 nakon 17 odigranih utakmica. Depay sa svojim Nogometni dresovi-jem je do sada ove sezone imao osam golova i ?etiri asistencije u francuskoj ligi, ali je na kraju kampanje bez (...)

Lees verder

Zašto su Isusovi zubi tako bijeli u Carabao kupu

Bericht - 23 december 2020 om 08:34 uur

Manchester City držao je svoju obranu Carabao kupa ?vrsto na stazi nakon što je Arsenalu olakšao pobjedu od 4-1 na stadionu Emirates kako bi rezervirao mjesto u polufinalu.

Gabriel Jesus s Nogometni dresovi-jem ?ekao je na gol pametnim udarcem glavom za otvaranje u pobjedi Manchester Cityja nad Arsenalom od 4: 1 u ?etvrtfinalu Carabao kupa na Emiratesu. Gabriel Jesus vodio je goste u rano vodstvo u tre?oj minuti, ali Arsenal je uzvratio protiv serije preko Alexandrea Lacazettea (31).

Me?utim, ljubitelje nogometa Gabriel Jesus je zbunio zube tijekom sukoba Carabao Cupa izme?u Arsenala i Manchester Cityja u utorak. Brazilski napada? pronašao je mrežu nakon tri minute na Emiratesu, do?ekavši (...)

Lees verder

Tottenham Hotspur 0 - 2 Leicester City: Nade u naslovu Spursa pretrpjele su štetan poraz

Bericht - 21 december 2020 om 10:34 uur

Nade Tottenhamove titule u Premier ligi pretrpjele su drugu zna?ajnu rupu u onoliko utakmica koliko su pale od doma?eg poraza od Leicester Cityja s 2: 0.

Igra?i Leicestera sa svojim Nogometni dresovi-om dobili su kazneni udarac tri minute u nadoknadi vremena prvog poluvremena kada je Serge Aurier upao u Wesleyja Fofana i srušio ga. Vardy je poja?ao udarac i pretvorio ga u sredinu.

Dok su Spursi kontrolirali utakmicu ve?i dio poluvremena, grozna odluka Sergea Auriera u zaustavnom vremenu da preore Wesleyja Fofana unutar kaznenog prostora rezultirala je provjerom VAR-a. Craig Pawson prišao je monitoru i nakon brze potvrde dao penal Leicesteru. Jamie Vardy s (...)