Avatar nogo met

nogo met

Tottenham Hotspur 0 - 2 Leicester City: Nade u naslovu Spursa pretrpjele su štetan poraz

Geplaatst op 21 december 2020 om 10:34 uur

Nade Tottenhamove titule u Premier ligi pretrpjele su drugu zna?ajnu rupu u onoliko utakmica koliko su pale od doma?eg poraza od Leicester Cityja s 2: 0.

Igra?i Leicestera sa svojim Nogometni dresovi-om dobili su kazneni udarac tri minute u nadoknadi vremena prvog poluvremena kada je Serge Aurier upao u Wesleyja Fofana i srušio ga. Vardy je poja?ao udarac i pretvorio ga u sredinu.

Dok su Spursi kontrolirali utakmicu ve?i dio poluvremena, grozna odluka Sergea Auriera u zaustavnom vremenu da preore Wesleyja Fofana unutar kaznenog prostora rezultirala je provjerom VAR-a. Craig Pawson prišao je monitoru i nakon brze potvrde dao penal Leicesteru. Jamie Vardy s Leicesterom Nogometni dresovi-om prošao je sredinom prolaze?i kroz

ronila?kog Huga Llorisa daju?i Leicester Cityu 1-0 u poluvremenu.
  Ipak, Aurieru je zasluga što je njegova nepromišljenost barem oživjela katatonsko nadmetanje. Spursi su odjednom morali postaviti tempo u igri koja je prethodno bila prožeta strahom. Obje su strane znale da je njihov protivnik najopasniji u kontri, pa nije ?udo što su napadni potezi bili nesretni, duboka obrana i prostor kao premija za vrhunske igra?e.

Aurier je u prvom dijelu priznao mekani penal kada je faulirao Wesleyja Fofana u kaznenom prostoru, unato? tome što se gostuju?i igra? odmaknuo od cilja.   Mourinho je prije toga uhva?en pred kamerama tijekom Amazonovog dokumentarca "Spurs All or Nothing" kako govori Aurieru da se boji da ?e dati "sh * t kaznu s VAR-om".