Avatar nogo met

nogo met

Zašto su Isusovi zubi tako bijeli u Carabao kupu

Geplaatst op 23 december 2020 om 08:34 uur

Manchester City držao je svoju obranu Carabao kupa ?vrsto na stazi nakon što je Arsenalu olakšao pobjedu od 4-1 na stadionu Emirates kako bi rezervirao mjesto u polufinalu.

Gabriel Jesus s Nogometni dresovi-jem ?ekao je na gol pametnim udarcem glavom za otvaranje u pobjedi Manchester Cityja nad Arsenalom od 4: 1 u ?etvrtfinalu Carabao kupa na Emiratesu. Gabriel Jesus vodio je goste u rano vodstvo u tre?oj minuti, ali Arsenal je uzvratio protiv serije preko Alexandrea Lacazettea (31).

Me?utim, ljubitelje nogometa Gabriel Jesus je zbunio zube tijekom sukoba Carabao Cupa izme?u Arsenala i Manchester Cityja u utorak. Brazilski napada? pronašao je mrežu nakon tri minute na Emiratesu, do?ekavši glavom uba?aja Oleksandra Zin?enka.

Isus je, odjeven u Nogometni dresovi iz Manchester Cityja, krenuo prema svom suigra?u iz grada, iskrivljuju?i osmijeh slave?i. Ali odsjaj i neobi?na veli?ina zuba ostavili su obožavatelje u nedoumici na društvenim mrežama - unato? postojanju jednostavnog odgovora na njihova pitanja .

Bila je to gromoglasna pogreška podcenjenika Bernda Lenoa, koji je ve?i dio me?a izgledao nestalno, ?ak i ako je spasio dobar refleks, uskrativši Isusa malo prije poluvremena. Nije mu prošlo puno bolje kad je nedugo zatim Fernandinho pustio Fodena da ga popije iz uskog kuta.