Avatar nogo met

nogo met

Chelsea je pobije?en 2-1 protiv Wolvesa

Geplaatst op 16 december 2020 om 07:43 uur

Chelsea je propustio priliku da se pomakne na vrh Premier lige jer je na gostovanju Wolverhampton Wanderersu pretrpio vodstvo od 2: 1.   Modri ??su dominirali u prvom poluvremenu i poveli po?etkom druge, kada je Olivier Giroud doma?om glavom ubacio uba?aj na stativi. Me?utim, Vukovi su se ubrzo okupili i izjedna?ili na izvanredan na?in putem Daniela Podencea u 66 minuta.   Chelsea je poveo neposredno nakon poluvremena preko Oliviera Girouda s Nogometni dresovi -om prije nego što je Daniel Podence sredinom drugog dijela pronašao izjedna?enje za doma?e.   Olivier Giroud s Chelseajem Nogometni dresovi doveo je Chelsea u vodstvo u 49. minuti izvrsnim volej udarcem pored Ruija Patricia. Daniel Podence zaradio je bod doma?inu nakon što je u 66. minuti izjedna?enim udarcem izjedna?io. zape?ati pobjedu za Vukove.   Frank Lampard bio je razo?aran što njegova mom?ad nije u?inila više kako bi zaustavila prijetnju protunapada Wolverhamptona Wanderersa jer su nam bodovi izmicali na Molineuxu.   Poveli smo finim volejem Oliviera Girouda rano u drugom dijelu, ali nismo mogli zadržati svoje vodstvo jer su se Vukovi uzvratili i dva puta zabili za pobjedu, a njihov pobjednik došao je na kraju brze kontre duboko u dodano vrijeme.