Avatar yumi Lee

yumi Lee

Liverpool 1-0 Wolves

Geplaatst op 17 maart 2021 om 10:09 uur

W 28 rundzie Premier League 2020-2021 obro?ca tytu?u Liverpool zmierzy? si? z Wilkami na stadionie Morinox. W pierwszej po?owie gry Mane straci? jednego gola, Mane pomóg? Jocie prze?ama? impas i zabi? starego w?a?ciciela; w drugiej po?owie Salah strzeli? gola i Patricio zosta? powa?nie kontuzjowany. W ko?cu ca?y mecz si? sko?czy?, a Liverpool pokona? Wolves 1: 0 na wyje?dzie.W pierwszej po?owie, w 4. minucie, Semedo z Wilków strzeli? z pola karnego, a pi?k? uratowa? Alissona. W 12. minucie Wijnaldum wykona? podanie, a Mane dosta? jedn? szans? po otrzymaniu pi?ki. Po Patricio k?t by? za ma?y. Po dokonaniu poprawek odwróci? si? i uderzy? w bramk?. Pi?ka trafi?a w defensywnego gracza. W 19. minucie Liverpool wykona? szybk? kontratak po przechwyceniu z pola ataku, Thiago poda? pi?k?, Mane bezpo?rednio kopn?? pi?k? z lewej strony pola karnego, a pi?ka zosta?a zablokowana przez bramkarza przeciwnika.W 27. minucie Phillips dosta? pi?k? w ?rodek pola i przeszed?. Mane z?apa? pi?k? i wszed? w pole karne. Po mini?ciu obro?cy by? gotowy do kopni?cia bramki. Pi?ka zosta?a zniszczona przez Cody'ego. W 37. minucie Salah dokona? ci?g?ego prze?omu z lewej strony, a Arnold wybra? podanie z pola karnego. Mane wychyli? si? i g?ówkowa? bramk? z bliskiej odleg?o?ci, a pi?ka by?a lekko szeroka od prawego s?upka. W pierwszej minucie zatrzymania, Wolves zosta?y przechwycone przez Liverpool z powodu b??du pi?ki poza boiskiem. Po tym, jak Mane swobodnie zatrzyma? pi?k?, wykona? kopni?cie w ?cian? z Salahem na polu ataku, a nast?pnie podzieli? pi?k? w lewo i mia? na sobie stroje pi?karskie nr 20. Po otrzymaniu pi?ki Ruota kopn?? i wepchn?? pi?k? do siatki. Liverpool wyszed? na prowadzenie w prze?amaniu impasu 1: 0. Pod koniec meczu Liverpool prowadzi? na wyje?dzie Wolves 1: 0.?atwa strona znów walczy?a. W 49. minucie Seth wzi?? pi?k? z prawej strony i poda? j? w pole karne pod k?tem 45 stopni. Cody z?apa? pierwszy punkt l?dowania i skierowa? si? do bramki. Pi?ka by?a nieco wy?sza ni? poprzeczka. W 58. minucie Jota z Liverpoolu próbowa? ukra?? pi?k? i z?apa? pi?k? po przewróceniu Caddy'ego. S?dzia odgwizda?, a Jota pierwszy sfaulowa?. W 63. minucie Neves wyprowadzi? pi?k? z przedniego kortu, a nast?pnie podzieli? j?. Neto kopn?? pi?k? po otrzymaniu pi?ki. Pi?k? zablokowa? Phillips. W 72. minucie Phillips pope?ni? b??d na polu obrony. Traone wzi?? pi?k? z przodu pola karnego i odda? strza? z daleka, ale pi?ka zosta?a skonfiskowana przez Alissona. W 78. minucie, po tym jak pomocnik Milnera dokona? przechwytu, Mane dokona? lekkiej korekty i kopn?? bramk?. Pi?ka zosta?a skonfiskowana przez Patricio.W 79. minucie Liverpool rozpocz?? szybki kontratak. Salah uderzy? w pole karne po otrzymaniu pi?ki i trafi? w bramk? z niewielkiego k?ta. Pi?k? uratowa? Patricio. W 85. minucie Chamberlain wyprowadzi? pi?k? z przedniego boiska, a nast?pnie prze?ama? pi?k?. Podszed? do pola karnego i strzeli? pi?k? przed sob?. Salah, ubrany w Koszulka pi?karska Liverpool, kopn?? pi?k? i strzeli?. Pi?ka wlecia?a do siatki. Asystent s?dziego Flaga zosta?a podniesiona, aby wskaza?, ?e Salah znajdowa? si? na pozycji spalonej podczas odbierania pi?ki, wi?c bramka mo?e zosta? uniewa?niona. W 88. minucie Patricio dozna? kontuzji g?owy i upad? na ziemi?. Wed?ug poprzedniego materia?u z gry kolano Caddy'ego dotkn??o g?owy Patricio, kiedy goni?, a potem pojawi?y si? nosze i wynie?li go z boiska. . Gra zosta?a przerwana na 14 minut. Potem obie dru?yny równie? stara?y si? ze sob? walczy? i nie dawa?y sobie nawzajem szans. Do ko?ca meczu Liverpool nadal pokona? Wolves 1: 0 na wyje?dzie.