Avatar yumi Lee

yumi Lee

Chelsea Everton 2: 0

Geplaatst op 09 maart 2021 om 04:03 uur

W 27 rundzie Premier League 2020/21 Chelsea gra?a u siebie z Evertonem. W pierwszej po?owie Havertz strzeli? gola i strzeli? gola dla Chelsea na prowadzenie; w drugiej po?owie Havertz strzeli? gola, ale z powodu faulu pi?ki r?cznej pierwszy gol by? niewa?ny. Havertz zdoby? punkt i pomóg? Jorginho strzeli? do bramki, aby zwi?kszy? wynik. Pod koniec meczu Chelsea pokona?a Everton 2: 0.Na pocz?tku pierwszej po?owy, w 5. minucie, Rees James z Chelsea poda? pi?k? z prawej strony. Werner, który otrzyma? pi?k?, trafi? do bramki praw? nog? bezpo?rednio w polu karnym, ale znalaz? si? nad poprzeczk?. W 15. minucie pomocnik Reesa Jamesa przebieg? z pi?k? d?ugi dystans z prawej strony na przód pola karnego. Strza? w praw? stop? zosta? zablokowany przez Godfreya. Potem Chelsea skr?ci?a w prawy róg i zosta?a oczyszczona. Jorginho by? w polu karnym. Szczyt ?uku z?apa? pi?k? prawym wolejem i nie trafi?. W 18. minucie Alonso wykona? rzut wolny, aby min?? pole karne i zosta? zablokowany przez Pickforda. Jorginho strzeli? szeroko praw? stop? z zewn?trz. W 28. minucie zawodnik Evertonu Richardson zosta? pokonany przez Jorginho poza polem karnym, a Digne trafi? bezpo?rednio w bramk? z rzutu wolnego, ale niestety trafi? w mur bez bramki. W 31. minucie Alonso do?rodkowa? pi?k? z lewej strony pola karnego. Havertz, który znajdowa? si? w korzystnej pozycji, strzeli? gola praw? nog?. Pi?ka trafi?a w nog? Godfreya i odbi?a si? od bramki. Chelsea obj??a prowadzenie1: 0! Ta pi?ka jest równie? liczona jako samobójcza bramka Godfreya.W 35. minucie Werner wykona? uko?ne podanie, a Haverts dosta? pi?k? w pole karne strza?em lew? nog? i zosta? zablokowany. W 41. minucie Odoi, ubrany w niebiesk? stroje pi?karskie nr 20, koz?owa? pi?k? z lewej strony na ?rodek pola karnego, a nast?pnie strzela? praw? nog? i zosta? zablokowany. Po minucie kolega z dru?yny Christensen pos?a? precyzyjne d?ugie podanie od pomocnika. Alonso szybko przeszed? na lew? stron? pola karnego, aby odebra? pi?k? i wbi? j? w pole karne. Nast?pnie d?gn?? lew? stop?, ale pi?ka zosta?a upuszczona przez Pickforda. Na zewn?trz. Po przerwie Chelsea tymczasowo prowadzi?a z Evertonem 1: 0.W drugiej po?owie obie strony zamieni?y si? miejscami, aby kontynuowa? gr?. W 51. minucie Alonso strzeli? gola z rzutu wolnego przez Pickforda. W 53. minucie Odoi z Chelsea poda? pi?k? do ?rodka pola po lewej stronie peryferii. Haverts odebra? pi?k? z przodu pola karnego, a nast?pnie poprawi? swoj? postaw? lew? nog?, aby zdoby? bramk?, ale s?dzia dy?urny dmuchn?? w gwizdek Haverts sfaulowa? pi?k? r?czn?, a nast?pnie sprawdzi? VAR i stwierdzi?, ?e by? to niewa?ny gol . W 60. minucie Odoi nadal koz?owa? pi?k? z lewej strony w pole karne. Pozbywszy si? obrony, sam strzeli? z woleja, ale szkoda, ?e bramkarz Pickford po raz kolejny zablokowa? lini? bazow?.W 64. minucie Kovacic wyszed? prosto, Haverts wbi? pi?k? z lewej strony pola karnego i trafi? w pole karne. Pickford upad? na ziemi?. S?dzia wskaza? na 12 jardów i Chelsea wygra?a. Rzut karny, a po nim Jorginho w Koszulka pi?karska Chelsea nr 5, zobaczy?, jak strzeli? gola praw? nog?, a Chelsea nadal poprawia?a wynik 2: 0. W 80. minucie Aspilicueta wybra? podanie, Werner zmierzy? si? z Pickfordem po prawej stronie pola karnego i lew? nog? trafi? w bramk?, walcz?c o obron? dolnej linii. Nast?pnie Chelsea wykona?a rzut ro?ny, a g?ówka Zumy w polu karnym zosta?a ponownie zablokowana. To ju? koniec meczu, Chelsea pokona?a Everton 2: 0, który nie strzeli? gola w tym meczu.