Avatar yumi Lee

yumi Lee

Manchester United 2: 0 Manchester City

Geplaatst op 08 maart 2021 om 09:21 uur

W 27. rundzie Premier League 2020/21 Manchester City Derby odby?o si? z pasj? na stadionie Etihad. Manchester City gra? u siebie przeciwko swoim rywalom Manchester United. W pierwszej po?owie Jesus rzuci? punkt, a B Fei stworzy? fantastyczny start dla Manchesteru United. W drugiej po?owie Rodri strzeli? gniewnie, a Luke Shaw zdoby? bramk?, aby zwi?kszy? wynik. Pod koniec meczu Manchester City pokona? Manchester United 0-2.Zaledwie 30 sekund po pierwszej po?owie Rashford z Manchesteru United strzeli? pi?k? z lewej strony boiska. Martial przetar? pi?k? w lew? stron? pola karnego, a nast?pnie koz?owa? pi?k? do ?rodka i zosta? upuszczony na ziemi? przez Jezusa. S?dzia zdecydowanie przyzna? rzut karny, a nast?pnie B Fee wykona? woleja praw? nog? po lewej stronie bramki. Edson rzuci? si?, ale nadal nie by? w stanie doj?? do siebie. Manchester United wykorzysta? rzut karny, aby wygra? 1-0 na wyje?dzie! W 9. minucie Mahrez z Manchesteru City gra? prosto, a Gundogan trafi? w bramk? praw? nog? w pobli?u szczytu ?uku, ale zosta? skonfiskowany przez Hendersona z powodu k?ta. W 16. minucie Fred z Manchesteru United przechwyci? pi?k? i poda? j? Rashfordowi. Rashford, ubrany w stroje pi?karskie nr 10, wybra? pi?k? z zewn?trznego ?rodka, odwróci? si? i pozby? si? pi?ki praw? nog?. Ed Sen usi?owa? odbi? pi?k? i wypu?ci? j?, ale szybko zareagowa? i u?cisn?? pi?k?. W 19. minucie Sterling odda? podanie z lewej strony pola karnego, a Gundogan najpierw wyci?gn?? pi?k? poziomo, potem odwróci? si?, wyregulowa? j? i ponownie strzeli?. Pi?ka no?na znalaz?a si? nad poprzeczk?.W 24. minucie De Blaunet do?rodkowa?, a Zinchenko energicznie uderzy? z woleja lew? stop? w pobli?e górnej cz??ci ?uku i zosta? zablokowany przez podwójne pi??ci Hendersona. W 28. minucie Mahrez koz?owa? pi?k? z prawej strony, przecinaj?c pole karne, a nast?pnie min?? Luke'a Shawa, a nast?pnie strzeli? z woleja praw? nog?, aby zosta? zablokowanym. W 43. minucie B Fee naruszy? Rodriego, a Manchester City wygra? rzut wolny w przedniej pomocy. De Bruyne wykona? bezpo?rednie kopni?cie z ?uku praw? nog?, aby trafi? w bramk?. Henderson zwolni? i jedn? d?oni? wystrzeli? pi?k? z poprzeczki. Pod koniec pierwszej po?owy w tym czasie Manchester City chwilowo przegra? 0-1 z Manchesterem United.Po przerwie druga po?owa by?a kontynuowana. W 47. minucie Jezus do?rodkowa? z prawej strony pola karnego i wybi? pi?k? plecami. Rodri w?o?y? praw? stop? i strzeli? z bramki do dolnej linii. Dlatego Manchester City straci? okazj? do wyrównania wyniku. W 49. minucie Henderson energicznie rzuci? pi?k?, rozpoczynaj?c atak. Lukeshaw przebieg? d?ug? odleg?o??, aby przej?? do Rashford. Rashford trafi? w lew? stron? pola karnego i odda? strza?. Lukeshaw w Koszulka pi?karska Manchester United nr 23 Zatrzyma? pi?k?, aby wyregulowa? tempo i odda? niski strza? lew? stop?. Pi?ka trafi?a prosto w prawy dolny róg bramki. Manchester United nadal poprawia? wynik 2-0! W 59 minucie Sterling przeszed? z lewego do?u i zosta? zablokowany. Manchester City wykona? rzut ro?ny z lewego skrzyd?a. De Bruyne wykona? rzut i przej?? pi?k?. Mahrez uderzy? pi?k? lew? nog? po prawej stronie pola karnego. W 75. minucie, De Bruyne z Manchesteru City pos?a? podanie. Foden uderzy? pi?k? lew? nog? w pole karne i ponownie nie trafi?. W 83. minucie De Bruyne poda? i Stones g?ówkowa? w polu karnym. Manchester City za ka?dym razem przejmowa? inicjatyw? i raz po raz nie trafia? w bramki. Zaskoczy?o to równie? ludzi. Pod koniec meczu Manchester City by? jeszcze bardziej zawodny, ale Manchester United rozegra? 2: 0 wysi?kiem zawodników. Osi?gni?cie.