Avatar yumi Lee

yumi Lee

Juventus 3-0 Crotone

Geplaatst op 23 februari 2021 om 08:03 uur

W 23. rundzie sezonu Serie A 2020-2021, giganci Serie A Juventus zmierzyli si? u siebie z Crotone. W pierwszej po?owie Cristiano Ronaldo dwukrotnie strzeli? g?ow?. W drugiej po?owie meczu McKenney strzeli? z woleja lew? nog? ze ?rodka pola karnego. Pod koniec meczu Juventus pokona? u siebie Crotone 3-0.W pierwszej po?owie, w 10. minucie, Delicht wykona? d?ugie podanie w pobli?u ?rodka pola, aby znale?? McKenneya, który zosta? wrzucony w pole karne, ale bramkarz Crotone zaatakowa?, aby z?apa? pi?k?. W 11. minucie Chiesa wykona? do?rodkowanie w pobli?u dolnej linii po prawej stronie pola karnego, a zawodnik odda? pi?k? Ronaldo. Ronaldo odwróci? si? i strzeli? z woleja, ale zosta? zablokowany przez przeciwnika i przegra?. W 18. minucie Juventus szybko kontratakowa? po przej?ciu pi?ki z pola obrony. Danilo strzeli? do Ramseya z lewej strony w ?rodku pola karnego. Ramsey strzeli? pi?k? i strzeli? z woleja lew? nog?, ale pi?ka polecia?a bezpo?rednio po rzucie. Poza sednem. W 24. minucie Cristiano Ronaldo wykona? rzut wolny w gór? pola karnego, po czym rzut wolny trafi? w mur. W 28. minucie Chiesa do?rodkowa? z prawej strony pola karnego. Bramkarz dotkn?? ?rodka. Ronaldo oskrzydla?, twarz? do pustej bramki, ale nie móg? tego zrobi? ponownie.W 31. minucie Ramsey nadal uderza? pi?k? z lewej strony pola karnego, ale zamiast da? Cristiano Ronaldo z lewej, zdecydowa? si? na ci?cie do ?rodka i woleja w górnej cz??ci pola karnego nad poprzeczk?. W 39. minucie Sandro wykona? 45-stopniowe do?rodkowanie z lewej strony pola karnego. Kolega z dru?yny Cristiano Ronaldo, ubrany w stroje pi?karskie nr 7, umie?ci? g?ówk? po prawej stronie pola karnego. Pi?ka trafi?a do siatki i Juventus prowadzi? 1: 0. W 45 + 1 minucie Cristiano Ronaldo odda? strza? z lewej strony pola karnego i zosta? uderzony przez bramkarza, ale pi?ka nie wypad?a z dolnej linii. Ramsey natychmiast wstawi? do?rodkowanie w pobli?u lewej dolnej linii w polu karnym. Cristiano Ronaldo skoczy? wysoko i skierowa? si? w ?rodek pola karnego! Juventus prowadzi? 2-0.W drugiej po?owie meczu obie strony zmieni?y strony, aby ponownie walczy?. W pierwszych 10 minutach po rozpocz?ciu meczu obie strony atakowa?y i broni?y si?, ale nie by?o gro?nego strza?u. W 56. minucie Juventus wykona? rzut ro?ny z lewego skrzyd?a, a Chiesa. Taktyczny rzut ro?ny zosta? wykonany bez stwarzania zagro?enia. W 62. minucie Chiesa znalaz? Cristiano Ronaldo w odwróconym trójk?cie w pobli?u dolnej linii po prawej stronie pola karnego i zosta? przechwycony przez przeciwnika. W 63. minucie Cristiano Ronaldo dosta? uko?n? pi?k? od swojego kolegi z dru?yny i wszed? w pole karne po lewej stronie pola ataku i wykona? niski strza?.W 66. minucie Juventus dosta? rzut ro?ny z lewego, Chiesa dojecha? do tylnego punktu, Delicht uderzy? g?ow?, a pi?ka trafi?a w gracza Crotone i odbi?a si? obok McKenneya w Koszulka pi?karska Juventus nr 14 u?y? lewej stopy po zatrzymaniu klatki piersiowej, aby strzeli? bramk?, Juventus 3: 0 Crotone! W 75. minucie Ronaldo dosta? podanie od Chiesy i odda? strza? w pole karne, ale nie zatrzyma? pi?ki, a wolej Ramseya min??. W 79. minucie Bernardeschi, który zszed? z ?awki, odda? strza? z lewej strony pola karnego, a pi?ka przelecia?a nad poprzeczk?. W 80. minucie Messias odda? strza? z prawej strony pola karnego i pi?ka przelecia?a nad poprzeczk?. W 83. minucie Cristiano Ronaldo przyj?? pi?k? na pozycji spalonej, po czym uderzy? w lew? stron? pola karnego i trafi? do ?rodka, po czym zosta? zablokowany. Pod koniec meczu Juventus bez problemu pokona? u siebie Crotone 3-0, a przeciwnik zako?czy? bez zwyci?stw po walce.