Avatar yumi Lee

yumi Lee

Atletico Madryt przegrywa zdenerwowanie 0-2

Geplaatst op 22 februari 2021 om 06:54 uur

La Liga runda 24, Atletico Madryt gra?o u siebie przeciwko Levante. Morales strzeli? w pierwszej po?owie, Suarez z rzutu wolnego w drugiej po?owie, a De Frutos w przerwie. Ostatecznie Atletico przegra?o 0-2. Levante pokona? pierwszego wyjazdowego w historii La Liga. Atletico Madrid.W pierwszej po?owie, w 7. minucie, Rocina uderzy? d?ugim podaniem z pola obrony. Morales wdar? si? w pole karne i zepchn?? bramk? poza lini? bazow?. W 14. minucie Jimenez wpad? prosto w pole karne, a Suarez uderzy? z niewielkiego k?ta i zosta? obroniony przez Cardenas. Nast?pnie Correa wykona? rzut ro?ny, a Felipe wysoko strzeli? do bramki. W 21. minucie Felipe odda? podanie, a strza? z dystansu Jimeneza obroni? Cardenas. W 29. minucie Lodi wykona? seta pi?k? z przedniego kortu, a g?ówka Kondobii zosta?a skonfiskowana przez Cardenas.W 30 minucie Rocina z Levante do?rodkowa? z lewej strony i zosta? zablokowany. W walce wr?cz na skraju pola karnego Morales z?apa? pi?k? i strzeli? z woleja. Pi?ka dotkn??a Felipe i nieznacznie zmieni?a lini?. Le? do bramki, Levante prowadzi 1-0. W 32. minucie Kondobia wykona? d?ugie podanie z pola obrony, a Felix wbieg? z woleja w pole karne i strzeli? wysoko. W 37. minucie Lodi poda? z lewego przodu, a Felipe uderzy? g?ow? Cardenas. W 41. minucie Lodi wykona? rzut ro?ny, a Jimenez nie trafi? g?ow?. Pod koniec po?owy obie dru?yny nie odnios?y ?adnego sukcesu i chwilowo zremisowa?y 0: 0.Obie dru?yny poprawi?y swój status w drugiej po?owie i kontynuowa?y rywalizacj?. W 46. minucie Levante wykona? uko?ne podanie z prawej na lew? stron? pola karnego. Rocina z woleja skierowa? pi?k? na trybuny. W 50. minucie Suarez wyszed? na prost?, a atak Lodiego zosta? zablokowany z linii bazowej. W 52. minucie Lodi wykona? rzut ro?ny, a jego kolega z dru?yny Jimenez, ubrany w Koszulka pi?karska Atlético Madryt, wykorzysta? okazj?, by strzeli? g?ow? nad poprzeczk? i zmarnowa? bramk?. W 57. minucie Suarez wykona? rzut wolny i trafi? bezpo?rednio w bramk?. Pi?ka wyskoczy?a po uderzeniu w s?upek bramki. W 67. minucie Felix wykona? strza? z woleja w bok i zosta? zatrzymany przez Cardenas. W 72. minucie Hermoso zaatakowa? i zosta? skonfiskowany przez Cardenas.W 75. minucie Lemarne przeci?? ?uk na szczyt, strzeli? nisko i nie trafi? w lini? bazow?. W 81. minucie Llorente do?rodkowa?, a Dembele nie trafi? g?ow?. W 86. minucie Lemar wykona? bezpo?redni rzut wolny i zosta? skonfiskowany przez Cardenas. W 89. minucie Felix wszed? prosto w pole karne, a Dembele powinien przepchn?? i nie trafi? w lini? bazow?. W pierwszej minucie kontuzji Suarez wykona? podanie z prawej strony, a Lemar strzeli? z woleja z przodu pola karnego i zosta? obroniony przez Cardenas. W ostatniej minucie przerwy Oblak przyby? do pola karnego Levante, aby wzi?? udzia? w ataku z rzutu ro?nego. Po wybiciu pi?ki przez obro?c? Llorente przej?? pi?k?, min?? pole karne i zosta? przechwycony przez De Frutosa w stroje pi?karskie nr 18. De Frutos szybko przepu?ci? pi?k? na frontowy kort iz du?ej odleg?o?ci trafi? do niebronionej bramki. Levante ostatecznie pokona? Atletico Madryt 2: 0, ale Atletico Madryt niespodziewanie przegra? w tym meczu. Pi?ka.