Avatar yumi Lee

yumi Lee

Real Madryt 1: 0 ma?a wygrana

Geplaatst op 21 februari 2021 om 07:20 uur

W 24. kolejce La Liga Real Madryt pokona? na wyje?dzie Valladolid 1: 0, a Casemiro strzeli? g?ow? w 65. minucie. Real Madryt zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli La Liga z 52 punktami.Pierwsza po?owa zacz??a si? od krwi. W drugiej minucie Real Madryt wykona? taktyczny rzut ro?ny. Cross wykona? podanie z lewej strony i zosta? wybity przez przeciwnika. W 7. minucie z lewej strony pola karnego uderzy? Orellana z Valladolid, który zosta? obroniony przez Courtois. Nast?pnie Yanke wyst?pi? naprzód, aby z?apa? pi?k? i uzupe?ni? strza? z prawej strony pola karnego. Zapisz pi?k? ponownie do dolnej linii. W 8. minucie Valladolid wykona? rzut ro?ny, a Alcaraz, ubrany w stroje pi?karskie nr 14, odda? strza? zza pola karnego i zosta? uratowany przez skutecznego bramkarza Realu Madryt Courtois. W 16. minucie Modric z Realu Madryt do?rodkowa? z lewej strony do dolnej linii, a obro?ca Valladolid skierowa? si? do dolnej linii. W 22. minucie Real Madryt wykona? taktyczny rzut ro?ny z prawej strony, Asensio poda? i zosta? zablokowany przez bramkarza przeciwnika.W 23. minucie Mariano wpad? w pole karne po otrzymaniu pi?ki i kopn?? pi?k? do bramki, ale bramka by?a niewa?na, poniewa? potwierdzi?, ?e by? na spalonym. W 30. minucie Modric przeszed? przez bramk?, Mariano strzeli? pi?k? w polu karnym, ale ponownie zosta? skazany na niewa?ne bramki spalone. W 39. minucie Cross wykona? rzut wolny z prawej strony, a Casemiro uderzy? g?ow? w polu karnym i ponownie nie wykorzysta? okazji do zdobycia bramki. Pod koniec pierwszej po?owy Real Madryt tymczasowo zremisowa? z Valladolid na wyje?dzie 0: 0.Na pocz?tku drugiej po?owy, w 48. minucie, Vinicius odda? strza? z lewej strony poza pole karne, ale nie by? na tyle silny, aby ?atwo go zatrzyma? Masip. W 51. minucie Vazquez z Realu Madryt koz?owa? pi?k? z prawej strony pola karnego, a nast?pnie strzela?. W 55. minucie Mendy z Realu Madryt do?rodkowa? pi?k? z pola obrony i zosta? przechwycony przez przeciwnika. K?t strza?u Orellany w polu karnym by? zbyt pozytywny i zosta? obroniony przez Courtois. W 65 minucie Cross wykona? rzut wolny z prawej strony. Tym razem Casemiro, ubrany w Koszulka pi?karska Real Madryt nr 14, uderzy? g?ow? z ty?u pola karnego, aby skutecznie strzeli? gola i pomóc Realowi Madryt prowadzi? 1-0!W 74. minucie Orellana do?rodkowa? z lewej strony i zosta? zatrzymany przez Courtois. W 75. minucie, poniewa? zwrotne podanie Nacho by?o zbyt s?abe, Weisman od razu wpad? w pole karne, ale s?dzia wskaza?, ?e Nacho nie kopn?? Weismana i ustnie ostrzeg? Weismana, który rzuci?. W 78. minucie Mendy do?rodkowa? z lewej strony, a Alibas z prawej strony pola karnego nie zdo?a? odda? strza?u. W trzeciej minucie zatrzymania Duro równie? nie trafi? w bramk? z powodu nieudanego strza?u w polu karnym. Mecz równie? si? zako?czy?, Real Madryt pokona? Valladolid 1: 0 na wyje?dzie.