Avatar yumi Lee

yumi Lee

Paris Saint-Germain pokonuje Barcelon? 4-1 na wyje?dzie

Geplaatst op 17 februari 2021 om 14:44 uur

Rozpocznie si? pierwsza runda 1/8 fina?u Ligi Mistrzów UEFA 20/21. Na Camp Nou Barcelona zosta?a u siebie odwrócona przez Paris Saint-Germain 1-4. Messi otworzy? rzut karny, Mba w?o?y? czapk?, a Keane strzeli? gola dla Pary?a.W pierwszej po?owie, w 5. minucie Icardi do?rodkowa? pi?k? z lewej strony Paris Saint-Germain, a Guye uderzy? mocno praw? nog? ze szczytu pola karnego. W 14. minucie Pedri wykona? proste podanie, a atak Griezmanna z lewej strony obszaru zastrze?onego zosta? zatrzymany przez Navasa. W 19. minucie Mbappé wykona? proste podanie. Icardi wykona? niski strza? z lewej strony pola karnego. Pedri zako?czy? odpraw?. Minut? pó?niej Guye przewróci? Pedriego i zosta? ostrze?ony ?ó?t? kartk?. W 26. minucie Kurzawa potkn?? De Jonga w polu karnym, a s?dzia wykona? rzut karny. Messi, ubrany w stroje pi?karskie nr 10 dru?yny Barcelony, strzeli? pi?k? w prawy górny róg bramki, 1: 0, Barcelona otworzy?a wynik!W 29. minucie Messi do?rodkowa? z prawej strony, a Dembele przepchn?? si? w pobli?u pola karnego i zosta? ?atwo zatrzymany przez Navasa. W 32. minucie Kulzhava poda? z lewej strony, Verrati uderzy? podbiciem z lewej strony pola karnego, a Mbappe przeci?? Langleya w ?rodku i strzeli? do bramki. 1-1, Paris Saint-Germain natychmiast wyrówna? wynik! W 35. minucie Kulzhava odepchn?? najdalszy róg z lewej strony pola karnego, a Ter Stegen jedn? d?oni? obroni? pi?k? do linii bazowej. W 37. minucie Messi wykona? proste podanie. Po tym, jak Griezmann rzuci? si? na przerw?, niski strza? z lewej strony pola karnego przelecia? poza rzut ro?ny. W 45. minucie Paris wykona? podanie z prawego rogu, a Icardi skin?? g?ow? przed bramk? i strzeli? obok bramki. Pod koniec pierwszej po?owy obie dru?yny chwilowo zremisowa?y 1-1.Na pocz?tku drugiej po?owy, w 47. minucie, Mbappe odepchn?? energicznie z górnej cz??ci pola karnego, a pi?ka odbi?a si? od dalekiego s?upka. W 50. minucie Icardi strzeli? pi?k? na ?rodek. Strza? Keane'a z prawej strony pola karnego za?ama? Alb?, a Ter Stegen z ?atwo?ci? wybi? pi?k? jedn? r?k?. W 59. minucie Messi wykona? rzut wolny w górnej cz??ci pola karnego, a pi?ka zosta?a zablokowana przez mur. Messi poda? z prawego rogu, a Griezmann skin?? g?ow? i strzeli? do bramki. W 61. minucie Keane napotka? napastnika w polu karnym, ale s?dzia odmówi? wykonania kary.W 64. minucie Paredes wybra? podanie od pomocnika, Florenzi wybi? pi?k? na spalonego z prawej strony, Pique ledwo wybi? pi?k?, a Mbappé, ubrany w Koszulka pi?karska Paris Saint-Germain, ponownie wepchn?? pi?k? do pustej bramki. Mbappé strzeli? dwa razy! Paris Saint-Germain prowadzi na 2-1. W 70. minucie Paredes z Paris Saint-Germain wykona? rzut wolny z lewej strony, a Keane uderzy? g?ow? ze ?rodka pola karnego. 3-1, Paris Saint-Germain nadal zwi?ksza swoj? przewag?! W 76. minucie Dembele mocno uderzy? z prawej strony pola karnego. W 82. minucie Navas pope?ni? b??d podania. Griezmann wyprostowa? nog?, aby zablokowa?, i pi?ka wylecia?a z linii bazowej, uderzaj?c w dalszy s?upek. W 85. minucie wci?? poda? Draxler Paris Saint-Germain, a Mbappe przepchn?? bramk? z lewej strony pola karnego w dalszy róg. Paris Saint-Germain zapewni? zwyci?stwo z du?ym wynikiem 4-1!