Avatar yumi Lee

yumi Lee

Arsenal 1-2 Wolves

Geplaatst op 04 februari 2021 om 08:17 uur

W 22. kolejce Premier League Arsenal gra? na wyje?dzie z Wilkami. Pierwszego gola strzeli? Pepe z Arsenalu, Neves wykona? rzut karny, aby wyrówna?, Moutinho strzeli? z dystansu, aby wyprzedzi? wynik, a Leno zosta? wyrzucony z pi?ki r?cznej poza pole karne. Ostatecznie w przegranym 1: 2 Arsenalu z Wilkami zosta?o tylko 9 graczy.W pierwszej po?owie, w pierwszej minucie, Thomas wykona? d?ugie podanie z pola obrony, a Saka mocnym strza?em z koz?a pi?k? w pole karne po prawej stronie, po czym pi?ka wyskoczy?a ze s?upka. W 4. minucie Cedric poda? z lewej strony, Saka z woleja z prawej, Patricio upad? na ziemi? i skonfiskowa? pi?k?. W 9. minucie Smith-Ruo do?rodkowa? z lewej strony, Holding uderzy? g?ow?, a Lacazette przeszed? z prawej strony pola karnego. Saka strzeli? z woleja i strzeli? gola, ale VAR orzek?, ?e Lacazette by? spalony, a bramka by?a niewa?na. W 22. minucie Wilki przesz?y i wspó?pracowa?y, Semedo zbombardowa? drzwi z du?ej odleg?o?ci, a Leno flopem zablokowa? pi?k?. W 25. minucie Pepe wykona? proste podanie, Smith-Luo odbi? pi?k?, Pepe przepchn?? pi?k? z lewej strony w polu karnym, a Patricio obroni? pi?k?.W 32. minucie Pepe, ubrany w Koszulka pi?karska Arsenal, przechwyci? pi?k? na przednim korcie. Lacazette odda?a podanie. Pepe wdar? si? w pole karne z lewej strony. Po przedryblowaniu obok dwóch osób, strzeli? z woleja na bramk? 0-1. Zespó? Arsenal wyszed? na prowadzenie. W 48. minucie William Jose otrzyma? bezpo?rednie podanie i wbi? pi?k? w pole karne. David Luiz przewróci? Williama Jose od ty?u. S?dzia odgwizda? rzut karny i pokaza? czerwon? kartk?, aby odrzuci? ?rodkowego obro?c? Brazylii. Neves ruszy?. Pi?ka wypad?a z woleja, 1-1, a Wilki wyrówna?y wynik. Pod koniec meczu obie dru?yny zremisowa?y 1-1.W drugiej po?owie Wilki podj??y kolejny wysi?ek. W 49. minucie Neto do?rodkowa?. Moutinho w stroje pi?karskie wykona? d?ugi strza? z pola karnego praw? nog?. Pi?ka trafi?a w lewy s?upek i odbi?a si? od siatki. Prowadz? 2-1. Po tym Wilki broni?y si? ostro?niej, uniemo?liwiaj?c przeciwnikowi wykonanie kontrataku. W 72. minucie Leno zaatakowa? poza polem karnym i pope?ni? b??d. Pope?ni? b??d i r?k? strzeli? pi?k? z linii bocznej. S?dzia ponownie pokaza? czerwon? kartk? i na boisku pozosta?o tylko 9 osób. W 78. minucie Kilman poda? pi?k?, a Neto z woleja z lewej strony pola karnego zosta? obroniony przez rezerwowego bramkarza Runalsona. W 89. minucie Bellerin wykona? podanie, strza? z woleja Aubameyanga zosta? zablokowany, a strza? Saki zosta? zablokowany. Do ko?ca meczu Arsenal przegra? 1: 2 z Wilkami.