Avatar yumi Lee

yumi Lee

Barcelona 2-1 Athletic Bilbao

Geplaatst op 02 februari 2021 om 11:45 uur

21. runda La Liga w sezonie 20/21 trwa. Na stadionie Nou Camp Barcelona pokona?a u siebie Athletic Bilbao 2-1. Messi otworzy? wynik pierwszego rzutu wolnego, Alba strzeli? w?asnego gola, a Griezmann strzeli? zwyci?skiego gola dla Barcelony.W pierwszej po?owie, w 5. minucie, Griezmann z Barcelony koz?owa? pi?k?, Messi przepchn?? róg z prawej strony pola karnego, a Simon jedn? r?k? zablokowa? pi?k?. W 7. minucie Messi strzeli? pi?k? na ?rodek pola, Griezmann strzeli? z lewej strony pola karnego, a Simon wyj?? pi?k? z poprzeczki. W 14. minucie Pjanic odda? mocny strza? z góry pola karnego, a Messi wyrzuci? go z lewej piersi z ma?ego pola karnego nad poprzeczk?. W 20. minucie Messi, wci?? ubrany w Koszulka pi?karska FC Barcelona nr 10, wykona? rzut wolny z góry pola karnego i pi?ka trafi?a prosto w martwy róg bramki. Barcelona prowadzi 1-0! W 25. minucie Messi poda? pi?k? prosto do Araujo, który wykona? niski strza? z prawej strony pola karnego i nie trafi? w dalszy s?upek. W 49. minucie Raúl Garcia z Athletic Bilbao poda? pi?k? z lewej strony, a Alba straci? ?rodek ci??ko?ci pod naciskiem DeMarcosa i strzeli? sobie samobójc?. S?dzia Rahos orzek?, ?e bramka jest wa?na i po prostu da? przeciwnikowi gola na pró?no.W drugiej po?owie obie strony zacz??y intensywniej. W 54. minucie De Jong pope?ni? b??d przy podaniu i zosta? przechwycony przez swojego przeciwnika Williamsa. Niestety nie trafi? w bramk? w odleg?o?ci 40 metrów od centrum. W 57. minucie Griezmann poda? z lewej strony, Pjanic uderzy? g?ow? z pola karnego, a Simon szybko zareagowa?, ratuj?c pi?k?. W 59 minucie Dembele dosta? pi?k? i poda? j? z lewej strony. Po otrzymaniu pi?ki Griezmann uderzy? g?ow? z ma?ego pola karnego, ale pi?ka przelecia?a obok bramki. W 69. minucie Dembele zosta? powalony przez swojego przeciwnika Muni? w stroje pi?karskie Athletic Bilbao w polu karnym, a Rajos odmówi? wykonania rzutu karnego. W 74. minucie Dembele ponownie wybi? pi?k? przez ?rodek. Mingesa zapuka?a w prawo. Griezmann trafi? lew? nog? przed pole karne. Barcelona po raz kolejny prowadzi?a 2-1! W 88. minucie Munia odbi? pi?k?, a Raúl Garcia strzeli? wysoko przed pole karne po lewej stronie. W ten sposób, pod ?cis?? obron? Barcelony, Athletic Bilbao nie mia? szans na zdobycie gola i przegra? mecz 1-2.