Avatar yumi Lee

yumi Lee

Inter Mediolan 2-1 cofa awans Milan

Geplaatst op 27 januari 2021 om 14:39 uur

1/4 fina?u Coppa Italia zapocz?tkowa?a Milan Derby. W pierwszej po?owie spotkania Ibrahimovic z?ama? bramk? Interu Mediolan, a Ibrahimovic i Lukaku przed przerw? ?ó?kn?li. W drugiej po?owie spotkania Barrera wykona? rzut karny, Lukaku strzeli? rzut karny, aby wyrówna? wynik, a Eriksson, który zeszed? z ?awki, strzeli? z rzutu wolnego po zatrzymaniu. Inter Mediolan ostatecznie zmieni? Milan 2-1 i awansowa? do pó?fina?u.W pierwszej po?owie, w 13. minucie, Leo uko?nie poda? z lewej strony w pole karne. Ibrahimovic wskoczy? do bramki g?ow? z podwójnej dru?yny, nieco za lini? bazow?. W 24. minucie Damian uko?nym podaniem w pole karne. Lukaku zatrzyma? pi?k?, odwróci? si? niskim strza?em i zosta? zablokowany przez Tartarusanu. W 25. minucie wynik Perisica zosta? odwrócony, a atak Lukaku zosta? zablokowany przez obro?c?. W 29. minucie Dalot do?rodkowa? z rzutu wolnego z przodu kortu, a Romagnoli uderzy? g?ow? Handanovica. W 31. minucie Dias poda? z lewej strony i zosta? usuni?ty. Dalot ponownie min?? pole karne. G?ówka Damiana nie zosta?a rozwi?zana daleko. Mett uderzy? g?ow?, a Ibrahimovic, który mia? na sobie stroje pi?karskie AC Milana, dosta? pi?k?. Po wej?ciu w pole karne dolny strza? zosta? nieco skorygowany. Pi?ka trafi?a w s?upek bramki i odbi?a si? od siatki. Milan prowadzi? 1: 0. W 37. minucie Perisic wybra? podanie, a g?ówka Sancheza zosta?a zablokowana przez Olimpiady Specjalne. Pod koniec pierwszej po?owy Milan prowadzi? 1: 0.Obie dru?yny zmieni?y strony w drugiej po?owie. W 49. minucie Ashraf poda? z prawej strony, Sanchez uderzy? pi?k?, zanim pi?ka zosta?a trafiona, a Tatarusanu z trudem utrzymywa? poprzeczk?. W 55. minucie Ashraf wykona? podanie po przek?tnej, a strza? Lukaku zosta? zablokowany przez Tomoriego. W 56. minucie Sanchez poda?, a Vidal wysoko strzeli? do bramki. W 66. minucie Barrera uko?nie min?? pole karne. Perisic strzeli? g?ow? i pi?ka trafi?a w górn? siatk?. W 69. minucie Barrera zosta? potkni?ty przez Leo w polu karnym, a s?dzia przyzna? rzut karny po potwierdzeniu VAR. Lukaku wykona? rzut karny, aby wyrówna? wynik, 1-1.W 74. minucie s?dzia Paul Valerie dozna? przeci??enia uda i po krótkiej terapii nie by? w stanie wytrzyma?. Ostatecznie czwarty s?dzia zosta? zmieniony i gra zosta?a na krótko przerwana. W 82. minucie Kolarov poda? z dolnej linii, Sanchez uderzy? w trójk?t, niski strza? Ashrafa zosta? skonfiskowany przez Tatarusanu. W 86. minucie Kolarov wykona? rzut ro?ny, a g?ówk? Lukaku zdoby? Tatarusanu. W 88. minucie niski strza? Vidala nie trafi? w lini? bazow?. W 90. minucie Lautaro zapuka?, a Lukaku nie trafi? w doln? lini?. W pierwszej minucie kontuzji Lukaku strzeli? z woleja po uko?nym podaniu od Sancheza i nie trafi? w bramk?. W 5. minucie zatrzymania strza? z dystansu Erikssona zosta? zablokowany. W 6. minucie postoju Lautaro zosta? przewrócony na kraw?dzi ?uku. Eriksson, ubrany w Koszulka pi?karska Inter Mediolan, wykorzysta? okazj? do wykonania rzutu wolnego i bezpo?rednio strzeli? gola. Ostatecznie Inter Mediolan pokona? Milan 2-1.