Avatar nogo met

nogo met

Finska ponosna na svoju pobjedu

Geplaatst op 15 juni 2021 om 11:58 uur

Propast Christiana Eriksena na terenu zasjenio je u subotu pobjedu Finske nad Danskom s 1: 0 u svom debiju na Europskom prvenstvu. Danska je dominirala u prvom poluvremenu prije nego što je utakmica prekinuta na oko 90 minuta zbog incidenta. Joel Pohjanpalo zabio je za svoju naciju u euro 2021 dresovi NO.20 i doveo Fince na drugo mjesto na ljestvici iza ?elnika Belgije. Finski igra?i nosili su Finska dres i glasno slavili pred svojim navija?ima. Sre?om, Eriksen je bio izvan životne opasnosti i u stabilnom stanju. Finska je debitirala na velikom turniru i ostvarila je svoju najve?u pobjedu u povijesti nogometa u zemlji. Napada? Teemu Pukki rekao je da nije bilo lako vratiti se na teren nakon Eriksenovog sloma. Ali i dalje su ponosni na pobjedu s Finska dres. Bila je to teška no? za dvije mom?adi. Ali oni ?e i dalje biti tu jedni za druge. Finska ?e u srijedu 16. lipnja putovati u Sankt Peterburg kako bi se suprotstavila Rusiji. Ako pobijede Rusiju, bit ?e u pole positionu da rezerviraju mjesto u nokaut fazi Euro 2020. Rusi su bez pobjede u posljednjih šest finala EURO-a. Finska je pod manjim pritiskom od Rusije s tri boda na tablici. A njihov talisman, Teemu Pukki, s euro 2021 dresovi izgledao je kao da se potpuno oporavio od teške ozljede gležnja.