Avatar nogo met

nogo met

Pobjeda Inter Milana 2-1 u vatrenom ?etvrtfinalu Coppa Italia na San Siru

Geplaatst op 27 januari 2021 om 11:30 uur

Zlatan Ibrahimovi? i Romelu Lukaku sudjelovali su u ružnom sukobu. Zaboravljeni ?ovjek Christian Eriksen, odjeven u dres Inter Milana, otpustio je dramati?nog kasnog pobjednika kako bi u utorak zaradio Internazionale pobjedu od 2: 1 u vatrenom ?etvrtfinalu Coppa Italia na San Siru.

Unato? snažnoj uvodnoj ?aroliji iz Milana, Nerrazzuri su bili ti koji su dominirali posjedom u prvom dijelu i izgledali su najvjerojatnije prvi. Brza igra nagomilavanja i izvo?enje lopte na široka podru?ja s Ivanom Periši?em koji je stvarao probleme, ali nikad nije bilo dovoljno prona?i put pored odlu?ne obrane Milana. Kao da je svako slovo na Nogometni dresovi-u usko povezano i tvori ?vrstu obranu

Kako se bližilo kraju prvo poluvrijeme, Ibrahimovi? je dobio žuti karton u srazu s Interovim Romeluom Lukakuom, s dvojicom bivših suigra?a iz Manchester Uniteda, nastavljaju?i svoju raspravu niz tunel na poluvremenu.

?inilo se da su se obojica smirila nakon prekida, ali Ibrahimovi? je pokupio svoj drugi žuti za put prema Aleksandru Kolarovu i isklju?en je u 58. minuti.Inter je iskoristio dodatka, sa svojim najboljim strijelcem Lukakuom iz Nogometni Dresovi Inter Milan Lukaku 9 2020-21. pucaju?i kaznu u 71. minuti u mrežu s donje strane grede za izjedna?enje.

Christian Eriksen sa svijetlim Jerseyem kasno je sišao s klupe, u 97. minuti ubacio uzvišeni slobodni udarac u mrežu. Eriksenu je to bio prvi cilj u sezoni, s tim da je Danac u ovoj kampanji zapo?eo samo ?etiri prvenstvene utakmice. Povezivan je s povratkom u Englesku, ali šef Intera Antonio Conte bio je uporan da Eriksen ne ide nikamo tijekom sije?anjskog prijelaznog roka.