Avatar nogo met

nogo met

Bruno i Pogba predstavljaju veliku prijetnju Liverpoolu

Geplaatst op 18 januari 2021 om 10:56 uur

Manchester United zaista je ponovno kandidat za naslov prvaka Premier lige, a nedjeljni remi 0: 0 protiv Liverpoola na Anfieldu to je jednom zauvijek i dokazao.

United je imao najbolje od završnih minuta jer je Alisson s Nogometni dresovi-em spasio iz neposredne blizine Brunu Fernandesa i Paula Pogbu, ali borio se za posjed, ?ak iako su njihovi doma?ini rijetko izgledali kao da završavaju niz bez golova u Premier ligi koji sada stoji na tri utakmice.

Ipak je u drugom poluvremenu bila druga pri?a. Kako je Thiagov utjecaj jenjavao, tako je United gotovo vidljivo rastao u samopouzdanju. Dvije najbolje prilike u drugom poluvremenu pripale su Unitedu, Brunu Fernandesu, koji djeluje izrazito umorno, a Pogbi. Obojicu, zauzevši se za ugroženi Manchester United Nogometni dresovi 2021, spasio je Alisson, iako Pogba možda osje?a da je olakšao vrataru, udaraju?i loptu ravno u njega.

Bilo je to teško gledati s vremena na vrijeme, dok su dva stara rivala pokazivala previše poštovanja prema drugome da bi se izgubila i zaista krenula u pobjedu. Ponekad je i United jahao sre?u, posebno u jednostranom prvom poluvremenu kojim je dominirao Liverpool.

Liverpool je neprestano gurao pokušavaju?i prona?i kasno izjedna?enje, ali nije uspio probiti. Pali su 11 bodova ispred Leicester Cityja na jedinom mjestu promocije. Teško je vidjeti bilo kakav scenarij u kojem Liverpool sada može dobiti promaknu?e. Budu?i da se poja?anja ne naziru, ?ini se da je barem još jedna sezona u FA ženskom prvenstvu sve samo odlu?na.