Avatar nogo met

nogo met

Juventus se ne oslanja samo na Ronalda da postigne pogodak

Geplaatst op 11 januari 2021 om 10:49 uur

Golovi Cristiana Ronalda i Walesa Aarona Ramseyja pomogli su Juventusu da u nedjelju u Serie A osigura pobjedu od 3: 1 nad desetoricom Sassuola, podigavši ??prvake na ?etvrto mjesto na ljestvici.

Juventus je protiv Sassuola uvijek bio nezgodna igra. Dokazano je da je to igra u kojoj je Juveova sezona dotaknula dno. To je bio jedan, poput sastanka u srpnju prošle sezone, ciljevi su slobodno tekli. Ali ovo možda ne?e biti važnije ove sezone, jer Juventus svojom ?aš?u Nogometni dresovi pokušava odbiti vodstvo koje je AC Milan trenutno na vrhu tablice.

Juventus je iskoristio broj?anu prednost, jer je Danilo s Juventusom br. 13 Nogometni dresovi leftom ostavio dovoljno prostora da u 50. minuti uputi žestok otvor, ali vodstvo je trajalo samo osam minuta dok je Gregoire Defrel poravnao omamljivanje doma?ina.

Govore?i nakon pobjede, trener Andrea Pirlo pružio je ažuriranje stanja igra?a. "Ve?eras smo ponekad bili malo tromi, ali postali smo malo manje organizirani i odlu?niji, pa smo pokazali glad potrebnu za pobjedom u igri." Sassuolo je, iako je bio ?ovjek dolje, pokazao veliku inicijativu i zgrabio izjedna?enje ubrzo nakon što je Danilo doveo doma?ine u vodstvo.

Ono što me se dojmilo je Juveov napad. Neko su se vrijeme mu?ili stvoriti dobre šanse i stvarno su ovisili o Ronaldu i golovima iz postavljenih komada. Sada više igra?a stvara šanse i napad mom?adi je daleko fluidniji. Ronaldo i dalje postiže ve?inu golova, ali nije sve u tome da ide dalje.