Bericht - 18 april 2019 om 13:21 uur
Vandaag de terugreisdag, dus in 2 etappes vliegen naar
Nederland.
Al om 5:30 uur opgestaan omdat ons vliegtuig naar Philadelphia om 10
uur zou vertrekken.
Iedereen had niet zo
goed geslapen ook omdat het wat warm was op de kamer en we al om 21:00 uur in bed
lagen, wat we natuurlijk niet gewend waren.
We waren allemaal dus niet erg goed uitgerust, maar na een
heerlijke douche op naar de ontbijtzaal, alleen helaaas deze morgen geen ontbijt omdat het
personeel niet aanwezig was. (stak9ing??) Pas tegen 6:45 uur kwam er iemand gehaast opdagen, maar dat was voor ons al te laat.
We hebben wel (...)
Lees verder
2 reacties • Plaats een reactie
Bericht - 16 april 2019 om 21:38 uur
Vanmorgen om 7 uur al wakker en maar het bed uitgegaan om te
wassen en te douchen.
We moesten de camper voor 11:00 uur inleveren dus mooi op
tijd want het was nog zo’n 50 minuten rijden naar het inleveradres.
Daar
aangekomen was alles in orde dus konden we een taxi bestellen voor vervoer
naar hotel.
Tegen 11:30 uur in het hotel aangekomen en ingecheckt, Zeer vriendelijk
personeel aan de balie en mooie kamer gekregen met een mooi zwembad er bij.
Vanavond gaan we uit eten bij een restaurant waar ze ons naar toe kunnen brengen met de
shuttle bus.
Voor morgenvroeg hebben we een shuttle besteld voor
(...) Lees verder
2 reacties • Plaats een reactie
Bericht - 16 april 2019 om 21:26 uur
Vandaag dus een echte reisdag met heel veel kilometers.
De
reis zal voornamelijk gaan over de snelweg de I10 van Los Angeles naar
Phoenix. De reis is ons allesbehalve
tegengevallen, wel vaak lange rechte stukken (dames waren aan het lezen en puzzelen en de chauffeurs wisselden elkaar af), maar het schoot wel lekker op,
want we waren al rond 14:30 uur bij Cave Creek, waar we wat brood hebben
gegeten en daarna een biertje gedronken, want het was behoorlijk warm hier.
Wel
een mooie plek met schaduw en dicht bij de restroom. Wat ook heel bijzonder was dat er een slang toch wel heel dicht bij
(...) Lees verder
1 reacties • Plaats een reactie
Bericht - 16 april 2019 om 21:13 uur
Het einde van onze reis nadert alweer maar we willen
vandaag eerst nog een bezoek brengen aan het park, dus al redelijk op tijd
vertrokken.
Het was nog wel een eindje rijden naar de ingang van het park, zo’n
60 km en er reden geen shuttles.
De temperatuur in het park was heerlijk en ja, het
is weer een heel ander park dan de vorige 3.
Heel veel Joshua trees gezien en ook veel
rots partijen.
Ook hebben we nog een bezoek gebracht aan een cactus tuin, waar heel veel
cactussen groeien en sommigen ook al bloeiden.
We zijn vandaag helemaal door het park gereden en kwamen (...)
Lees verder
0 reacties • Plaats een reactie
Bericht - 16 april 2019 om 21:07 uur
Al redelijk op tijd vertrokken voor de lange reis naar het
Joshua Tree National Parc. Een kleine 380 km rijden.
We rijden nu van Nevada
naar de staat Califormia en doen daarmee 4 staten aan. Arizona, Utah, Nevada en
Californie.
Het was een eentonige weg die ook een heel stuk ging over de
Interstate 15.
Ergens halverwege een “toeristische route”gekozen, maar daar was
weinig toeristisch aan.
Lange wegen door de desert.
Tegen 15:00 uur aangekomen
op de KOA camping in Palm Spring/Desert Springs.
Mooie camping met een zembad
en jacuzzi’s. Nog lekker even gezwommen want het was behoorlijk heet., zo’n 30
graden. En morgen naar het park. (...) Lees verder
0 reacties • Plaats een reactie
Bericht - 13 april 2019 om 02:32 uur
Vandaag naar de Hooverdam geweest. Het was wat bewolkt en volgens de berichten zouden we ’s middags wat regen krijgen, maar we gelukkig hebben we bijna geen drup regen gehad vandaag.
Terug op de camping bleek dat daar wel een beste
stortbui geweest was, maar daar hebben wij gelukkig geen last van gehad. We treffen het steeds met het weer.
De Hooverdam is een
geweldig imposante dam op de grans van Nevada en Arizona, waar ze in 10 jaar
tijd ook een hele mooie brug naast hebben gebouwd die de beide staten met
elkaar verbind. Deze brug is in 2010
geopend en is de Highway (...)
Lees verder
2 reacties • Plaats een reactie
Bericht - 13 april 2019 om 02:26 uur
Dag 15
Zoals gezegd met de bus naar de strip waar we als eerste in
de High Roller zijn gegaan; het duurde ongeveer een ½ uur en dan was je helemaal
rond. Van bovenaf kon je goed zien hoe
Las Vegas is gebouwd midden in de woestijn met aan de rond hoge bergen. Een hele
ervaring.
Daarna de vouchers voor de Mono Rail ingewisseld voor een ticket die
24 uur geldig is en waarmee je overal kon komen. Diverse hotels uiteraard doorgelopen
met overal casino’s en hartstikke druk met gokkende mensen.
Het allermooiste vonden
we toch wel Het Venetia / Palazzo hotel waar ze in het hotel (...)
Lees verder
0 reacties • Plaats een reactie
Bericht - 13 april 2019 om 02:22 uur
Dag 14
Vandaag de boel weer opgepakt en nu richting Las Vegas.
Onderweg een koffiestop gehouden op een punt langs de snelweg. Rijden op de
snelweg HWY 15 schiet wel lekker op maar is ook erg eentonig.
Na de koffiestop
en inkopen doen bij een wall mart hebben we maar een toeristische route gepakt door het Lake Mead gebied. Hele
mooie route met onderweg mooie plekjes waar we er diverse keren uit zijn gegaan.
Onder
andere bij een hele mooie picnic plaats met palmbomen en een klein vennetje. Dit
was in de Valley of firestate parc.
Verder nog een stop bij een wandelroute die om de red
(...) Lees verder
0 reacties • Plaats een reactie
Bericht - 10 april 2019 om 01:46 uur
Dag 13:
Vandaag op tijd opgestaan en lekker gedouched.
Tegen 9:30
uur met de shuttle het park in, waarna we zijn overgestapt op een andere shuttle bua naar het eindpunt 9: "Temple of Sinawava", waar je een mooie wandeltocht kon lopen de “Riverside Walk”.
De tocht liep langs de rivier tussen de hoge rotsen door. Ook dit is weer fantastisch mooi en weer een
heel verschil met Bryce en Grand Canyon, omdat je daar vooral bovenlangs liep
en hier onderlangs door de Canyon.
Onderweg zijn er weer heel wat foto’s geschoten.
Heel veel eekhoorntjes, vogels, turkeys en zelfs een slang gezien die zomaar voor ons
langs
(...) Lees verder
1 reacties • Plaats een reactie
Bericht - 10 april 2019 om 01:40 uur
Dag 12
Vandaag weer een reisdag; we hebben onderweg een camping
geboekt bij Springdale aan het begin van Zion National Park.
Onderweg
boodschappen gedaan in Cedar city bij een grote wall mart.
Tegen 15:00 uur gearriveerd
op deze mooie campground.
Onzelf geinstalleerd en daarna even Springdale in en
wat winkeltjes bekeken en voor het eerst deze vakantie een grote Ice Cream
gekocht, hadden we wel verdiend vonden we. Heerlijk bij deze temperatuur van ongeveer 29 graden.
Terug op de
camping wat biertjes genuttigd en tegen 19:00 uur lekker gegeten.
Bij de koffie ook wat hout aangestoken en lekker om het kampvuur gezeten.
Daarna nog een boompje
klaverjassen
(...) Lees verder
0 reacties • Plaats een reactie