Avatar vicky LEE

vicky LEE

Vít?zná série Arsenalu 4: 1 s p?ti hrami

Geplaatst op 04 december 2020 om 14:30 uur

V soust?ed?ném zápase v pátém kole skupinové fáze Evropské ligy hrál Arsenal doma proti Vienna Rapid. Lacazette vst?elil dlouhý gól, Enkatia, Mali a Smith-Ruo. Spole?nost Beichuan Airlines také pomohla Vídni rychle získat gól. Arsenal zvít?zil 4: 1 a vyhrál skupinovou fázi p?t po sob? jdoucích vít?zství.V 10. minut? hry zachytil Arsenal mí? v p?ední ?ásti h?išt?, Lacazette z velké vzdálenosti volejbal, mí? let?l p?ímo do brány, 1: 0, Arsenal se ujal vedení. Ve 13. minut? podnítil útok taktický rohový kop Arsenalu. Pei vnikl mí?em do pokutového území, aby vybo?il p?ihrávku obránce, a Mustafiho hlavi?ka šla trochu mimo. V 17. minut? Nelson p?ihrál z levého rohu. Pablo Moray v Fotbalové Komplety Arsenalu ?. 22 mí?il do vzdáleného rohu brány. 2: 0, Arsenal nadále rozši?oval své vedení. V 27. minut? centroval Cedric zprava, Nelson vrátil trojúhelník napravo od pokutového území, Lacazette se tla?il pravou nohou p?ed pokutové území, mí? zasáhl pravou ty? a vysko?il z hrací plochy. V 43. minut? Lacazette provedl p?ímou p?ihrávku, Pepe p?ihrávku zleva a Nelson centroval. Vyst?elená st?ela Enkatia ve st?edu pokutového území byla zablokována a poté Enkatia provedla dopl?kovou st?elu 3: 0. , Arsenal tém?? zpe?etil vít?zství brzy. Na konci hry vedl Arsenal o 3 góly.Na za?átku druhého polo?asu, ve 46. minut?, branká? Arsenalu Lunarson zachránil mí? p?ed soupe?em. Alase zablokovala dv? po sob? jdoucí st?ely z pravé strany pokutového území. Spole?nost Beichuan Airlines také vst?elila gól 3: 1 a Víde? rychle získala mí?. V 57. minut? p?ihrál Pepe z levé strany, Lacazette se oto?il a vyst?elil v pokutovém území a branká? propadl mí?. V 65. minut? Pepe skóroval p?ed pokutovým územím poté, co ukradl mí? na p?edním dvorci. Maitland Niles p?ihrál z levé strany. Hrá? v Fotbalový Dres Arsenal, Smith Luo, snadno zatla?il na bránu, 4-1. Arsenal dal další gól. Dá se ?íci, že vít?zství je pevn? zam?ené. V 74. minut? zahrává levý rohový kop Konas Muller a Gremil st?ílí hlavou. V 80. minut? p?ímý volný kop Ceballos chytil branká?. V 84. minut? Mali minul hlavi?ku. Na konci hry porazil Arsenal Víde? rychle 4: 1.