Avatar vicky LEE

vicky LEE

Arsenal se kvalifikuje dv? kola p?ed 3: 0

Geplaatst op 27 november 2020 om 17:38 uur

Arsenal hrál venku proti Molde v soust?ed?ném zápase ve ?tvrtém kole skupinové fáze Evropské ligy. Pepe z Arsenalu zaznamenal t?i po sob? jdoucí kola Evropské ligy. Nelson a Barlogon skórovali. Willock poslal dv? asistence a Arsenal porazil Molde 3: 0.

Ve druhé minut? prvního polo?asu si mí? vzal Arsenal, Nelson p?ihrál mí? zp?t, Maitland Niles vyst?elil z velké vzdálenosti a branká? zasáhl mí? ob?ma p?stmi. V 21. minut? rychle vyrazil do protiútoku Arsenal, Zhaka ud?lal p?ímou p?ihrávku a Pepe vyrazil mí? zprava, aby se dostal do pokutového území a volejoval p?ímo nad základní ?áru. V 41. minut? byla blokována dlouhá st?ela Ekrema mimo pokutové území a James provedl dopl?ující st?elu, která minula základní ?áru. V polo?ase Arsenal remizoval s Molde 0: 0.

Na za?átku druhé poloviny za?aly ob? strany tvrdou bitvu. Ve 48. minut? p?ihrával Cedric z Arsenalu. Pepe dribloval mí? na pravé stran? a poté kopal do dálky. Bohužel z fotbalového kopu vysko?ilo b?evno. Ale v 50. minut? si Arsenal ješt? vzal mí?. Spojili se. Lacazette p?ihrál mí?i. Willock p?ihrál zleva. Risa nezvládla hlavi?ku a m?la na sob? Fotbalové Komplety Arsenalu. Pei okamžit? obdržel mí?, zastavil mí? na pravé stran? pokutového území a volejoval bránu daleko za roh, 1: 0, Arsenal se ujal vedení.

O p?t minut pozd?ji nositel, který vst?elil první gól, ud?lal p?ímou p?ihrávku. Willock p?ihrál zprava. Nelson skóroval uprost?ed pokutového území. Arsenal prodloužil vedení 2: 0. V 71. minut? se Nkatia vrátil po ochran? mí?e v pokutovém území. Lacazette energicky volejbal a branká? rychle zareagoval na záchranu mí?e. V 75. minut? provedli Molde's Boli nep?etržitou p?ihrávku s mí?em zleva a prudký volej z pokutového území byl o n?co vyšší než b?evno. Tým Molde promarnil p?íležitost zúžit skóre. V 82. minut? provedl Tierney z Arsenalu p?ímou p?ihrávku zleva a jeho spoluhrá? Smith-Raw znovu p?ihrál mí?. V tomto okamžiku se Barlogon v Fotbalový Dres Arsenal ?. 38 oto?il a v pokutovém území skóroval 3: 0, Arsenal Lock vyhrál. Na konci hry porazil Arsenal Molde 3: 0.